side-area-logo

Open the new world of complete freedom in web development with Ronneby Extraordinary wordress theme Brand New Features Trendy, minimal and versatile theme for your corporate or personal web site Own the truly unlimited power Brand New Features Ronneby will help you to shape web project perfectly and effortless on the web Meet Ronneby WordPress Theme Brand New Features
Hello friends, and welcome Ronneby

A beautiful responsive multi-purpose wordpress theme

delimiter image
Image
Laura
Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli kunstiteraapiate eriala bakalaureuse- ja magistriõppe muusikateraapia suunal. Minu bakalaureusetöö teemaks oli “Koorilaulmise ja subjektiivse heaolu seosed noorte hulgas” ning magistritöö teemaks “Grupimuusikateraapia mõju söömishäiretega noorte perfektsionismile”. Oma muusikalise alghariduse omandasin Saue Muusikakoolis flöödi erialal. Olen olnud aktiivne osaleja erinevates muusikalistes koosseisudes nii koorilaulja kui puhkpillimängijana.

Peale muusikateraapia õppe olen tegelenud aktiivse enesetäiendamisega erinevatel psühholoogia- ja noorsootööalastel koolitustel ja kursustel. Alates 2017. aastast kuulun Saue Linna Lastekaitse Ühingusse ning 2019. aastast Eesti Muusikateraapia Ühingu juhatusse. Olen ka kutsega noorsootöötaja (tase 4).

Muusikaterapeudina olen praktiseerinud paljude erinevate sihtgruppidega, s.h eelkooliealiste laste, õpiraskustega noorte, vaimse tervise probleemidega noorte, psüühikahäiretega täiskasvanute ja eakatega.

jan
test
test test
test test test
feb
tes
test test
test test test
Hello friends, and welcome Ronneby

A beautiful responsive multi-purpose wordpress theme

delimiter image
Recognition determines success

Your opinion and respect is a great reward for our work

delimiter image